LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok

LEGO® Super Mario™

  • LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok
    LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok
Odporúčaná cena:9.99
Cena:8.95
na sklade v predajni

Zdieľať na Facebooku

 

Rozpáľte akčné hry s týmto oblečkom ohnivého Maria!

Hráči môžu vo svojich LEGO® Super Mario™ leveloch prebudiť akciu vďaka tomuto oblečku ohnivého Maria. Obsahuje oblek pre LEGO Maria, vďaka ktorému získa moc ohnivého útoku a rôzne reakcie. Tento zberateľský doplnkový set je skvelým darčekom pre deti, ktoré už doma majú figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360).

Súčasťou tohto LEGO setu je ilustrovaný návod. Okrem toho však návod nájdete aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario, v ktorej nechýbajú ani zábavné a kreatívne nápady na stavanie a hry či bezpečná platforma, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady.

Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario sa dokonale hodia na samostatné hry či skupinové súboje proti kamarátom a prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Štartovací set, rozširujúce sety a balíčky s vylepšeniami sú zdrojom nekonečných výziev a podporujú schopnosť detí tvorivo riešiť problémy.

Set obsahuje zostaviteľný kostým, ktorý LEGO Mariovi dodá špeciálne schopnosti a ktorý spúšťa rôzne reakcie. Tento zberateľský oblečok možno obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). LEGO Mario tak začne vydávať jedinečné zvuky a na jeho hrudi sa začnú zobrazovať jedinečné obrázky.

Po vylepšení týmto oblekom získa figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) schopnosť ohnivého útoku, ktorý dokáže použiť v boji proti protivníkom, získať tak ďalšie mince a obohatiť tak zábavný zážitok z hry.

V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky lietajúceho Maria (71371), kocúra Maria (71372) a staviteľa Maria (71373).

K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Stačí, keď figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Balíček obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne.

 

Počet dielikov: 11

Počet figúrok: 0

Odporúčaný vek: 6+

Novinka v roku: 2020

 

Návod:

https://www.lego.com/sk-sk/service/buildinginstructions/71370

 

LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok

LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok

LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok

LEGO® Super Mario™ 71370 - Ohnivý Mario – oblečok